הערכת שווי לעסקים וכתיבת חוות דעת כלכלית לבתי משפט ואיזון משאבים​

חברתינו עוסקת בהכנת חוות דעת כלכליות לבתי משפט ולבוררויות בתחומים שונים ובאיזון משאבים בין בני זוג בהליך גירושין או גישור. מר משה גרין, ממנהלי החברה, נדרש לא אחת למתן חוות דעת מומחה כלכליות מטעם בית המשפט, בנושאים שונים. מר משה גרין מופיע ברשימת המומחים של בתי המשפט המחוזי, לשלום ומשפחה ברחבי ארץ.

תחומי המומחיות שלנו הנם רבים ומגוונים ובהם - הערכת איזון משאבים, הערכת שווי חברות ועסקים כולל הערכת שווי המוניטין שלהן, הערכות כלכליות הנוגעות לאובדן ההכנסות כתוצאה מסכסוכים, נזקים, תאונות וכו', והערכת הכנסות ורווחים עסקיים, בכל אותם המקרים בהם הדיווח החשבונאי לוקה בחסר או אינו מקובל על הצדדים.

ביצוע תחשיבי איזון משאבים פנסיוניים בין בני זוג הנמצאים בהליך גירושין מרצון בגישור או בגשת"פ, ובין אלו הנמצאים בהליך גירושין בבית המשפט.

מה זה הערכת שווי עסק ?

הערכת שווי היא דרך להערכת שוויים של נכסים פיננסיים מוחשיים כגון: חברות, עסקים,  ניירות ערך, מניות, אופציות, וכן נכסים פיננסיים שאינם מוחשיים כגון: פטנטים ,סימן מסחר ומוניטין. בגלל שערכם ושווים של אותם הנכסים משתנה עם הזמן, נכונותה של הערכת השווי היא לאותו פרק הזמן.

למה הערכת שווי משמשת ומי צריך אותה ?

הערכת שווי משמשת לבדיקת שווי חברות ועסקים בתהליך של קניה ומכירה. תשלומי איזון משאבים , הערכת מוניטין לעסק, הערכת שווי אופציות בחברות  וביצוע הערכות שווי לצורכי מס.

הניסיון שלנו בהערכת שווי :

משרדנו פעיל משנת 1987 , ביצענו ללקוחותינו מאות הערכות שווי בתחומים רבים.

למידע ופרטים נוספים בבקשה התקשרו - 09-7711466

שינוי גודל גופנים