יזמות עסקית

שירות לבעלי עסקים

ניהול עסק תלוי במגוון גורמים המשפיעים על רווחיותו, איתנותו הפיננסית, האפקטיביות בו הוא מתנהל, ורמת הסיכון הגלומה בו.

בעל/מנהל העסק, נדרש לקבלת החלטות במגוון תחומים, אשר חלקם אינם כלל בתחום התמחותו, וחלקם אינם זוכים לתשומת הלב הראויה, בגלל פעילויות רבות אחרות להן הוא נדרש.

חברתינו מתמחה בליווי עסקים קטנים ובינוניים, החברה מבצעת אבחון ובדיקת מצב העסק (ניתוח פיננסי, תמחור והמחרה, תקציב ובקרה), הערכת שווי העסק ובניית תוכנית עסקית.

החברה מסייעת בפתרונות מימון ואשראי חוץ בנקאי ובנקאי ושירותי ניהול כספים ומיקור חוץ.

שרות ליזמים

הקמת מיזם חדש הוא הליך מורכב, הנובע מחוסר הודאות לגבי אופי הפעילות הצפויה. לכך נדרש, בין השאר, ניתוח השוק, ניתוח המוצר/השירות, בחינת הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים, המתחרים הקיימים והפוטנציאליים, מפרט של המוצרים/השירותים השונים שיימכרו במסגרת המיזם ועוד נושאים רבים.

חברתינו מתמחה בייעוץ ליזמים ועסקים בהקמה , בנוסף החברה מבצעת אבחון ראשוני ובדיקת כדאיות המיזם והעסק, בניית תוכנית עסקית וליווי בביצוע התוכנית כנדרש.

החברה מסייעת בגיוס מימון ראשוני לעסק ומציאת מקורות מימון ואשראי חוץ בנקאי לצרכי השקעה והון חוזר.

מעוניינים לקנות עסק קיים או זכינות?

חברתינו מתמחה בתיווך עסקי ובכל הקשור למתן שירותי קנית עסקים. נשמח לסייע לך לרכוש עסק. חברתינו מספקת מעטפת של שירותים פיננסיים – בדיקת כדאיות והערכת שווי, תיווך העסקה, ניהול מו"מ , מימון לרכישה ועוד מגוון שירותים.

בנוסף אנו עוסקים בתחום הזכיינות – זכיינות היא דרך שיווקית ועסקית להגדלת הפעילות של החברה המזכה ונתינת פתרון לאנשים שמעוניינים להקטין את הסיכון שלהם. החברה המזכה מעניקה לזכיין זכות, בדרך כלל לתקופה מוגבלת, לשימוש בסימני מסחר , בשיטות עסקיות וליווי צמוד וזאת בתמורה לתשלומים אותם הזכיין מעביר למזכה לפי ההסכם, בדרך כלל תמורת אחוז ממחזור המכירות, תשלום חודשי קבוע, התחייבות לרכישת סחורה מהמזכה או מהרווח של הזכיין.

מעונינים למכור את העסק?

חברתינו מתמחה בתיווך עסקי ובכל הקשור למתן שירותי מכירת עסקים. נשמח לסייע לך למכור את העסק חברתינו מספקת מעטפת של שירותים פיננסיים:

בדיקת כדאיות והערכת שווי, תיווך העסקה, ניהול מו"מ ועוד מגוון שירותים.

מעוניין להשקיע?

אם יש לכם סכום כסף פנוי ואתם שואלים את עצמכם איפה כדאי ובמה כדאי להשקיע אותם בין אם זה עסקים או נדל"ן הכתובת היא אצלינו.

חברתינו מתמחה בתחום זה ובעלת נסיון רב. נשמח לסייע לכם במציאת האפיק הנכון. חברתינו מספקת מעטפת של שירותים פיננסיים בתחום זה.

מחפש שיתוף פעולה?

חיפוש שותף לעסק זה בדרך כלל לא פשוט. רבים בוחרים להתנהל לבד למרות הידיעה שניתן להתפתח ולפתח את העסק יותר מהר וטוב בשותפות עסקית. היכולת לאתר שותפים עסקיים אמינים ומתאימים לכם אינה פשוטה.

חברתינו מתמחה בתחום זה. נשמח לסייע לך במציאת השותף הנכון. חברתינו מספקת מעטפת של שירותים פיננסיים בתחום זה.

שינוי גודל גופנים